Vyriešené

domček

Dátum: 03.04.2015

Kategória: Správne právo

Dobrý deň
Postaviť domček 8x3 na vlastnom pozemku - stačí ohlasovacia povinnosť, alebo stavebné povolenie?
S pozdravom
tibor.kanuch@gmail.com
Odpoveď:
Dobry den,

na stavbu rodinneho domu potrebujete stavebne povolenie, ktoremu predchadza uzemne konanie, ktore mozno spojit do jedneho konania. Stavebny urad po posudeni projektovej dokumentacie moze rozhodnut, ze na Vasu jednoduchu stavbu bude stacit oznamenie v zmysle § 55 stavebnenho zakona c. 50/1976 Zb.

S pozdravom,

Advokátka - JUDr. Eva Pravdíková Bučková, PhD.

Sputnikova 18
82102 Bratislava
www.advokat-buckova.sk
dátum odpovede: 03.04.2015
ohodnoť odpoveď 0 0
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zavrieť